O nás

Naša firma je oficiálnym distribútorom značky Bell pre Slovenský trh už 25 rokov. Produkty Bell sú vo svete uznávané vďaka svojej vysokej kvalite a prispôsobovaniu sa novodobým trendom. Kozmetika Bell spĺňa požiadavky svetových štandardov. Naše produkty sú určené pre všetky vekové kategórie.

Začiatok značky Bell na Slovensku

Všetko sa začalo jedným rúžom na pery, ktorý si získal mnoho ženských sŕdc už v roku 1994. Aj keď nové produkty značky Bell na trh stále pribúdajú, jedno sa počas tých rokov nezmenilo – rúž na pery patrí stále k najúspešnejším produktom a jeho obľúbenosť prechádza z generácie na generáciu.

začiatok značky Bell na Slovensku
Bell hypoalergénna kolekcia

Hypoalergénna kolekcia

Kľúčom k úspechu našich produktov je ich kvalita. Zloženie produktov výrobca Bell stále vylepšuje a inovuje. Dôkazom je aj naša hypoalergénna línia dekoratívnej kozmetiky Bell HYPOAllergenic. Je vhodná pre citlivú a alergickú pleť. Výrobky HYPOAllergenic sú testované dermatológmi a nie sú testované na zvieratách.

Vysoká kvalita a dostupná cena

Záleží nám na tom, aby každá žena mohla používať najlepšiu dekoratívnu kozmetiku. Preto tvoríme produkty vysokej kvality, ktoré sú taktiež cenovo dostupné. Vďaka tomuto spojeniu každá z nás môže byť Bell.

vysoká kvalita za dostupnú cenu